Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Filtr HEPA H13 do osuszaczy Arete

230,00 

Nowoczesny domowy osuszacz powietrza MeacoDry Arete® One 20L.

1 580,00 

Nowoczesny osuszacz i oczyszczacz powietrza Arete® One 25L.

1 790,00 

Osuszacz adsorpcyjny Meaco DD8L Junior

1 185,00 

Energooszczędny osuszacz powietrza / oczyszczacz Meaco 20 Low

1 560,00 

Energooszczędny domowy osuszacz powietrza / oczyszczacz Meaco 12 Low

1 260,00 

Energooszczędny osuszacz powietrza Meaco 25 Low

1 899,00 

Nowoczesny osuszacz powietrza DD8L Zambezi

1 520,00 

Osuszacz adsorpcyjny z jonizatorem Meaco DD8L

1 299,00 

Domowy osuszacz powietrza Meaco 10L

649,00 

Filtry Hepa do osuszaczy Meaco 12 LOW – 3 szt.

194,00 

Filtry Hepa do osuszacza Meaco 20 LOW – 3 szt.

235,00 

Filtr Hepa do osuszaczy Meaco 20 Low

90,00 

Filtr Hepa do osuszaczy Meaco 12 Low

72,00 

Domowe osuszacze powietrza

Domowe osuszacze powietrza będą doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób posiadających zbyt wysoki poziom wilgoci w swoim mieszkaniu. Sprawdzą się także w przypadku ludzi mieszkających w rejonach, w których panuje klimat charakteryzujący się podwyższoną wilgotnością powietrza. Zbyt wysoka wilgotność będzie miała negatywny wpływ na nasze zdrowie, a także na stan naszego mieszkania. Możemy mieć problemy z układem oddechowym, skórą czy alergią. Na ścianach może pojawiać się grzyb i pleśń. Domowe osuszacze powietrza będą idealnym sposobem na poprawę naszego zdrowia, a także stanu naszego mieszkania.

Nasze domowe osuszacze powietrza

Są ciche i swoją pracą nie przeszkadzają domownikom. Oczywiście urządzenie nie musi chodzić w domu cały czas. Wystarczy uruchomić je w dogodnym dla nas czasie, np. gdy wracamy z pracy. Poziom wilgotności w domu będzie się zwiększał zawsze po zrobieniu prania albo pracach w kuchni. Wystarczy po myciu naczyń czy rozwieszeniu prania na suszarce włączyć domowy osuszacz powietrza, który przywróci odpowiedni poziom wilgoci w naszym mieszkaniu. Sprzedawane przez nas produkty można także w prosty sposób zaprogramować tak, by uruchamiały się i wyłączały o określonej godzinie. Taki energooszczędny osuszacz powietrza pozwala na znaczne zmniejszenie zużycia prądu i nie narazi nas na duże koszty.

Każdy oferowany w naszym sklepie domowy osuszacz powietrza można w łatwy sposób ustawić na określoną, docelową procentową wilgotność. Dzięki temu uzyskamy optymalny stopień wilgotności, a urządzenie wyłączy się, gdy osuszy powietrze do właściwego poziomu. Intuicyjny panel sygnalizuje także konieczność wymiany wody w urządzeniu. Domowy osuszacz powietrza zaczyna wtedy wydawać charakterystyczny dźwięk, który alarmuje nas o potrzebie wylania płynu ze zbiornika. Sygnalizuje to także paląca się czerwona kontrolka na górze urządzenia. Nasze urządzenia są także łatwe do przenoszenia. Nie są zbyt ciężki i można je transportować z jednego pokoju do drugiego przy użyciu wygodnej rączki. Każdy energooszczędny osuszacz powietrza posiada oczywiście także wymienne filtry. W naszym sklepie można kupić także najwyższej jakości filtry hepa, które sprawdzą się doskonale zwłaszcza w przypadku osób z alergią czy dzieci.