Seria Arete osuszacze powietrza hybrydowe
Kim jesteśmy?

Meaco Polska  jest autoryzowanym dystrybutorem wielokrotnie nagradzanych osuszaczy i oczyszczaczy powietrza firmy Meaco U.K. które są przodującym produktem na rynku Europejskim.

Produkcja urządzeń Meaco rozpoczęła się w 1991 roku, a zdobyte w tym czasie doświadczenie pomaga w ulepszaniu jakości naszych urządzeń, które z roku na rok są coraz bardziej nowoczesne, energooszczędne a zarazem ekonomiczne.

Każde urządzenie ma specyficzne przeznaczenie dlatego z naszymi produktami masz  pewność, ze Twoje potrzeby zostaną w pełni zaspokojone.

Meaco U.K.  jest wiodącym producentem wielokrotnie nagradzanych osuszaczy i oczyszczaczy powietrza : 3 nagrody „Which ?” , zwycięzca „Best Buy” , a także zwycięzca Sailing Today tests Magazine. Żaden inny producent osuszaczy nie zdobył  tak wielu nagród w ostatnich czasach. Dostarczamy najwyższej jakości osuszacze oraz oczyszczacze powietrza w Europie.

Nasze osuszacze są idealnym wskazaniem dla osób, które chcą rozwiązać każdy problem związany z wilgocią,  czy kondensacją . Dostarczamy urządzenia do wszelkiego zastosowania, od domowego użytku, po przemysłowe i budowlane , a także na jachty czy przyczepy campingowe. Każde z urządzeń zostało tak zaprojektowanie, by być najlepszym w swojej klasie, więc możesz mieć pewność,  że produkt wysokiej jakości, który posłuży Ci wiele lat.

Jako autoryzowany serwis dbamy o szybką naprawę gwarancyjną i pogwarancyjną udostępniając urządzenia zastępcze.

Historia marki Meaco

Kiedy małżeństwo Chris i Michelle Michael zakładali Meaco w 1991 roku, ich celem było wyspecjalizowanie się w monitorowaniu i kontroli sprzętu dla muzeów i galerii sztuki w Wielkiej Brytanii. W 1992 roku Meaco opracowało pierwszy na świecie radiowy system monitorowania środowiska we współpracy z Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie. Dzięki temu Meaco zyskało znacznie wyższą rangę i w ciągu następnych 10 lat Meaco stało się jednym z najważniejszych dostawców sprzętu do monitorowania i kontroli wilgotności dla muzeów w całej Europie.

W 1999 r. firma Mitsubishi Electric zwróciła się do Meaco, aby zostać ich wyłącznym dystrybutorem swojej gamy przenośnych osuszaczy w Wielkiej Brytanii. To był początek udanej współpracy, która kwitła przez następne 20 lat.

W 2005 roku Chris i Michelle sprzedali część odpowiadającą za produkcję do muzeów, aby skoncentrować swoje wysiłki na szybko rozwijającej się sprzedaży domowych osuszaczy.

W 2009 roku ekspansja firmy była kontynuowana i Meaco stało się producentem osuszaczy , wykorzystując doświadczenie zdobyte podczas pracy w muzeach, dystrybucji Mitsubishi Electric i słuchania klientów.  Celem było zapewnienie, że każdy osuszacz nie tylko rozwiąże problem, ale także poprawi jakość życia użytkownika.

Marka Meaco jest obecnie uważana na arenie międzynarodowej za wiodącego producenta w branży sprzedającej w ponad 20 krajów w Europie, Ameryce Północnej i Afryce Południowej. Eksport stanowi 50% biznesu i tworzy wiele nowych miejsc pracy.

Meaco jest postrzegane zarówno przez dostawców, klientów, jak i konkurentów jako wzorzec jakości i rozwoju. Zmusiliśmy branżę do zmniejszenia zużycia energii przez osuszacze i cieszy nas sposób, w jaki wielu naszych konkurentów podążyło za nami jako lidera w tej dziedzinie, a teraz klienci mogą korzystać z niższych rachunków za energię elektryczną.

ECO MEACO

W 2019 roku usunęliśmy wszystkie plastikowe węże z naszych osuszaczy, zmniejszając ilość odpadów z tworzyw sztucznych o 75 000 metrów. Liczba ta wzrosła do 130 000 metrów w 2020 roku. Wciąż wzywamy innych producentów, aby poszli w ich ślady, abyśmy mogli zredukować miliony niepotrzebnie zużywanego co roku plastiku na całym świecie.

W 2020 roku kilkaset tysięcy sztuk styropianu w naszych opakowaniach zastąpiliśmy tekturą nadającą się do recyklingu. To nas kosztuje więcej i zmniejsza zyski, ale jest to ważny krok w kierunku zmniejszenia obciążenia planety i znowu jest to coś, do czego powinni dążyć wszyscy producenci.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że zdobyliśmy wszystkie nagrody za nasze produkty od Which?, Good Housekeeping, QuietMark i Stiftung Warentest. Jesteśmy jeszcze bardziej dumni z wspaniałych opinii, które codziennie otrzymujemy od klientów, jak bardzo nasze produkty pomagają im w codziennym życiu.

Jako firma od wielu lat wspieramy działalność charytatywną, a teraz również ściśle współpracujemy z lokalną fundacją David Shepherd Wildlife Foundation (DSWF), aby wesprzeć ich sierociniec słoni w Zambii.