Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Show sidebar

Budowlany osuszacz powietrza Meaco 50L

4 665,00 
Budowlany osuszacz powietrza Meaco 50L Budowlany osuszacz powietrza Meaco 50L w metalowej do komercyjnego zastosowania. 50 litrów dziennie przy 30

Budowlany osuszacz Meaco 60L

6 167,00 
Osuszacz budowlany Meaco 60L obudową Rota Moulded Wyznacza nowy standard w łatwości obsługi za pomocą obrotowego pokrętła Nadaje się do osuszania budynków po powodzi lub awarii wodnej Dla zastosowań przemysłowych Do wynajmu w wypożyczalniach urządzeń Nasz nowy osuszacz budowlany Meaco 60L Rota Moulded jest stworzony do jeszcze wydajniejszej pracy , a jego wyjątkowo odporna obudowa zachowa dobry wygląd na dłużej!

Nasze osuszacze powietrza budowlane są łatwe w transporcie i można je bezproblemowo przemieszczać z jednego pomieszczenia do drugiego. Posiadają koła i wygodne uchwyty, dzięki czemu można je błyskawicznie przenosić w odpowiednie miejsce.

Nasze urządzenia sprawdzą się także znakomicie podczas wszelkich prac remontowych i wykończeniowych. Osuszacz budowlany będzie niezwykle przydatny podczas działań zwłaszcza w okresie zimowym i jesiennym. W tym właśnie czasie na świeżo malowanych bądź tynkowanych ścianach mogą się pojawiać zacieki, a powierzchnia będzie schła nierównomiernie. Budowlane osuszacze powietrza z naszego sklepu pozwolą zachować optymalny poziom wilgotności powietrza i zapobiegną powstawaniu tego typu nieprawidłowości. Urządzenia pozwolą w szybki sposób usunąć niepożądaną wilgoć z pomieszczania nawet przy niesprzyjających warunkach pogodowych panujących na zewnątrz domu. Oferujemy kilka rodzajów budowlanych osuszaczy powietrza w zależności od oczekiwań klienta oraz charakteru pomieszczeń, w których będzie się najczęściej używać sprzętu. Świadczymy fachową pomoc w tym zakresie i pomagamy dobrać najbardziej optymalne urządzenia, by spełnić oczekiwania naszych klientów w 100%. W naszym sklepie znajdziesz budowlane osuszacze powietrza, które pozwolą na wieloletnią, komfortową pracę w dogodnych warunkach.