Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Show sidebar

Klimatyzator przenośny 9000BTU / 2,64kW chłodzenie

1 590,00 
- Używaj w domu lub w biurze - Przeznaczony do mniejszych pomieszczeń. - Tylko 24,5 kg i jest wyposażony w kółka do łatwego transportu. - W komplecie z pilotem i zestawem do okien. - Włącznik i wyłącznik czasowy. - Wysusza zbyt wilgotne powietrze usuwając uczucie lepkości.

Klimatyzator przenośny 8000BTU / 2,34kW chłodzenie

1 420,00 
- Używaj w domu lub w biurze - Przeznaczony do mniejszych pomieszczeń. - Tylko 24 kg i jest wyposażony w kółka do łatwego transportu. - W komplecie z pilotem i zestawem do okien. - Włącznik i wyłącznik czasowy. - Wysusza zbyt wilgotne powietrze usuwając uczucie lepkości.

Klimatyzator przenośny Meaco 2,64 kW

1 449,00  1 349,00 
- Używaj w domu lub w biurze - Przeznaczony do mniejszych pomieszczeń. - Tylko 26 kg i jest wyposażony w kółka do łatwego transportu. - W komplecie z pilotem i zestawem do okien. - Włącznik i wyłącznik czasowy. - Wysusza zbyt wilgotne powietrze usuwając uczucie lepkości.

Klimatyzator przenośny 10000BTU /2,93kW ogrzewanie

1 630,00  1 507,00 
- Używaj w domu lub w biurze - Przeznaczony do mniejszych pomieszczeń. - Tylko 24 kg i jest wyposażony w kółka do łatwego transportu. - W komplecie z pilotem i zestawem do okien. - Włącznik i wyłącznik czasowy. - Wysusza zbyt wilgotne powietrze usuwając uczucie lepkości.

Klimatyzator przenośny 14000BTU /4,1kW ogrzewanie

2 500,00  2 334,00 
- Używaj w domu lub w biurze - Przeznaczony do średnich pomieszczeń. - Tylko 31 kg i jest wyposażony w kółka do łatwego transportu. - W komplecie z pilotem i zestawem do okien. - Włącznik i wyłącznik czasowy. - Wysusza zbyt wilgotne powietrze usuwając uczucie lepkości.

Klimatyzator przenośny 7000BTU / 2,05kW chłodzenie

1 390,00  1 297,00 
- Używaj w domu lub w biurze - Przeznaczony do mniejszych pomieszczeń. - Tylko 20,5 kg i jest wyposażony w kółka do łatwego transportu. - W komplecie z pilotem i zestawem do okien. - Włącznik i wyłącznik czasowy. - Wysusza zbyt wilgotne powietrze usuwając uczucie lepkości.

Klimatyzator przenośny 12000BTU /3,52kW ogrzewanie

2 339,00  2 174,00 
- Używaj w domu lub w biurze - Przeznaczony średnich pomieszczeń. - Tylko 29 kg i jest wyposażony w kółka do łatwego transportu. - W komplecie z pilotem i zestawem do okien. - Włącznik i wyłącznik czasowy. - Wysusza zbyt wilgotne powietrze usuwając uczucie lepkości.

Klimatyzatory przenośne

Klimatyzator przenośny sprawdzi się doskonale u wszystkich osób, którym zależy na bezproblemowym i wygodnym przemieszczaniu urządzenia. Dzięki temu rozwiązaniu można w prosty oraz szybki sposób przenosić sprzęt według zapotrzebowania. Klimatyzatory mobilne pozwalają na chłodzenie powietrza w jednym pomieszczeniu, by móc błyskawicznie przenosić się w inne miejsce. Nasze urządzenia można sprawnie odłączać i podłączać a do ich używania nie potrzebujemy pomocy specjalisty. Oczywiście przed pierwszym użyciem trzeba poznać działanie sprzętu, by wiedzieć, jak go obsługiwać. Niemniej jednak można w błyskawiczny sposób nauczyć się jego używania i bez zbędnego montowania czy rozstawiania specjalistycznego sprzętu chłodzić dowolne pomieszczenia.

Inwestycja w klimatyzator przenośny jest zdecydowanie dobrą decyzją. Taki wydatek szybko nam się zwróci oraz pozwoli na korzystanie ze sprzętu w dowolnym dniu czy godzinie. Nie trzeba będzie wynajmować urządzenia i ustalać terminu odbioru i zwrotu. Zakup mobilnego klimatyzatora przenośnego Meaco po prostu się opłaca! Niezwykle przystępna cena naszych klimatyzatorów sprawia, że nie trzeba wydawać wysokich kwot na zakup. Wystarczy jednorazowy zakup i to w wyjątkowo atrakcyjnej, adekwatnej do jakości cenie. Co jakiś czas oferujemy promocje np. 5% rabat na zakup naszych produktów, co sprawia, że cena jest jeszcze bardziej konkurencyjna. Na każdym etapie zakupu oferujemy wsparcie i doradztwo dla klientów. Zachęcamy do kontaktu – bardzo chętnie pomożemy w wyborze klimatyzatora przenośnego i wspólnie zdecydujemy się, który typ urządzenia będzie odpowiedni do potrzeb odbiorcy.