Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Domowe osuszacze powietrza

Domowe osuszacze powietrza będą doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób posiadających zbyt wysoki poziom wilgoci w swoim mieszkaniu. Sprawdzą się także w przypadku ludzi mieszkających w rejonach, w których panuje klimat charakteryzujący się podwyższoną wilgotnością powietrza. Zbyt wysoka wilgotność będzie miała negatywny wpływ na nasze zdrowie, a także na stan naszego mieszkania. Możemy mieć problemy z układem oddechowym, skórą czy alergią. Na ścianach może pojawiać się grzyb i pleśń. Domowe osuszacze powietrza będą idealnym sposobem na poprawę naszego zdrowia, a także stanu naszego mieszkania.

Domowe osuszacze powietrza Meaco

Są ciche i swoją pracą nie przeszkadzają domownikom. Oczywiście urządzenie nie musi chodzić w domu cały czas. Wystarczy uruchomić je w dogodnym dla nas czasie, np. gdy wracamy z pracy. Poziom wilgotności w domu będzie się zwiększał zawsze po zrobieniu prania albo pracach w kuchni. Wystarczy po myciu naczyń czy rozwieszeniu prania na suszarce włączyć domowy osuszacz powietrza, który przywróci odpowiedni poziom wilgoci w naszym mieszkaniu. Sprzedawane przez nas produkty można także w prosty sposób zaprogramować tak, by uruchamiały się i wyłączały o określonej godzinie. Taki energooszczędny domowy osuszacz powietrza pozwala na znaczne zmniejszenie zużycia prądu i nie narazi nas na duże koszty.

Każdy oferowany w naszym sklepie domowy osuszacz powietrza można w łatwy sposób ustawić na określoną, docelową procentową wilgotność. Dzięki temu uzyskamy optymalny stopień wilgotności, a urządzenie wyłączy się, gdy osuszy powietrze do właściwego poziomu. Intuicyjny panel sygnalizuje także konieczność wymiany wody w urządzeniu. Domowy osuszacz powietrza zaczyna wtedy wydawać charakterystyczny dźwięk, który alarmuje nas o potrzebie wylania płynu ze zbiornika. Sygnalizuje to także paląca się czerwona kontrolka na górze urządzenia. Nasze urządzenia są także łatwe do przenoszenia. Nie są zbyt ciężkie i można je transportować z jednego pokoju do drugiego przy użyciu wygodnego uchwytu. Każdy energooszczędny osuszacz powietrza posiada oczywiście także wymienne filtry. W naszym sklepie można kupić także najwyższej jakości filtry węglowe oraz medyczne filtry hepa H13 stosowane w osuszaczach Arete, które sprawdzą się doskonale zwłaszcza w przypadku osób z alergią czy dzieci.

Domowe osuszacze powietrza rodzaje

Osuszacze powietrza kondensacyjne powinny być stosowane w ogrzewanych pomieszczeniach ponieważ wraz ze wzrostem temperatury rośnie także ich wydajność osuszania. Są też modele adsorpcyjnych domowych osuszaczy które można używać w piwnicy garażu czy magazynie ponieważ ich wydajność nie jest zależna od temperatury otoczenia. Są one zazwyczaj mniej wydajne od osuszaczy kondensacyjnych dlatego też są mniej popularne.