Sposoby płatności

W Meaco Polska możesz regulować płatności płacąc gotówką przy odbiorze towaru (za pobraniem), przelewem na rachunek bankowy (przedpłata) lub kartą kredytową. W zależności od wysokości rachunku zastrzegamy sobie prawo do ograniczania wyboru sposobu płatności.

Meaco Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia w konkretnym przypadku określonego sposobu płatności, jednakże w żadnym przypadku nie może żądać płatności z góry.

Płatność przelewem na rachunek bankowy

Płatność przelewem na rachunek bankowy odbywa się na zasadzie przedpłaty (jako płatność z góry), tzn. produkty są wysyłane po otrzymaniu przelewu na rachunek bankowy. Wszystkie informacje dotyczące przelewu wysyłamy na adres e-mail po złożeniu zamówienia. Prosimy mieć na uwadze, że produkty możemy zarezerwować tylko na jeden tydzień.
Dane do przelewu:

Karta Kredytowa

Regulowanie płatności kartą kredytową jest w Meaco Polska potrójnie bezpieczne. Z jednej strony, poprzez wymóg podania numeru kontrolnego karty – numer ten stanowią trzy ostatnie cyfry w polu podpisu na odwrocie karty; z drugiej zaś, sam transfer danych jest szyfrowany kluczem o długości 128 bitów oraz chroniony przed dostępem osób trzecich technologią SSL. Ponadto możesz być całkowicie pewny, że wszystkie informacje dotyczące Twojej płatności są wykorzystywane przez nas wyłącznie w celu zrealizowania Twojego zamówienia.