//Osuszacze
 • DD8L Junior jest osuszaczem, który może pracować w niskich temperaturach, co oznacza, że jest idealny do przyczepy kempingowej, łodzi, garaży, klasycznych samochodów, samochodów kempingowych, domków letniskowych i warsztatów w okresie zimowym. Właściciele łodzi doceniają brak kółek, dzięki czemu jest stabilny na pokładzie. Podobne osuszacze wymagają zazwyczaj ciągłego odprowadzania wody, tak aby zbiornik nie był przepełniony. DD8L Junior w tym celu wyposażony jest w wężyk odprowadzający skropliny. W przypadku awarii zasilania i ponownym włączeniu zasilania DD8L Junior włączy się automatycznie i po prostu zacznie pracować w trybie w jakim go zostawiłeś. Większość innych osuszaczy przejdzie w tryb gotowości i będzie czekać na ponowne włączenie.  
 • Energooszczędny osuszacz powietrza o wydajności do 12 l./24 h. Przepływ powietrza 100 m3/h. Z wbudowanym higrostatem oraz inteligentnym systemem sterowania zajmuje pozycję lidera wśród domowych osuszaczy.
 • Opinia niezależnego eksperta mówi... "Osuszacz Meaco 25L to doskonałe urządzenie, które jest zaprojektowane w technologii oszczędzania pieniędzy i naprawdę pokazuje zaangażowanie Meaco do poprawy jakości i produkcji najlepszych osuszaczy dostępnych na rynku krajowym."
 • Energooszczędny osuszacz powietrza o wydajności do 20 l./24 h. Przepływ powietrza 160 m3/h. Posiada higrostat, inteligentny systemem sterowania oraz dwie pozycje wentylatora.  Jego pobór mocy to zaledwie 255 W. Dodatkowo możliwość zamontowania filtra HEPA do oczyszczania powietrza.
 • Atrakcyjny 12 litrowy osuszacz do zastosowania w mieszkaniach i mniejszych nieruchomościach pomaga radzić sobie z problemami pleśni wilgocią i kondensacją. Jego duży podświetlany wyświetlacz pozwala odczytać wartość z dużej odległości.
 • Według Land Rover World Meaco DD8L jest wpaniałym wielofunkcujnym urządzeniem. Miesięcznik boat napisał, że jest to idealny "osuszacz pokładowy". Jest używany przez dziesiątki tysięcy rodzin w Wielkiej Brytanii, by radzić sobie z wilgocią.
 • Meaco 10 l Basic jest osuszaczem powietrza bardzo wydajnym i oszczędnym. Znakomicie radzi sobie z problemem wilgoci przy niewielkim nakładzie finansowym. Jest niewielkim urządzeniem o niezwykle prostej obsłudze.Gromadzi nadmiar wilgoci w plastikowym zbiorniku na wodę i wyłącza się automatycznie, gdy ten jest pełen. Bezkonkurencyjny w swej klasie dla średniej wielkości mieszkania, lub małego domu. Zalety urządzenia: -Pochłania do 10l wody na dobę (hamuje rozwój pleśni,rozwiązuje problem kondensacji wilgoci np na szybach) -Bardzo prosty w obsłudze -jeden przełącznik sterujący -Tylko 45cm wysokości -Nadaje się do mieszkania,lub małego domu wielkości do 3 sypialni -Niskie koszty eksploatacji
 • Nowy osuszacz budowlany Platinum Premium w wytrzymałej obudowie może pracować w trudnych warunkach i pochłaniać jeszcze więcej wilgoci przy niskim zużyciu energii. Idealny dla flot pod wynajem, do fabryk na budowy. Osuszacz budowlany Meaco 38L
 • Idealny wszędzie tam, gdzie jest potrzebny silniejszy osuszacz, w rozsądnej cenie. Osuszacz budowlany Meaco 50L Nadaje się do osuszania budynków po powodzi lub zalania Dla zastosowań przemysłowych Do częstego użytkowania podczas remontów i budowy Meatlowa obudowa, z możliwością postawienia jednego na drugim. Wbudowana pompa do zewnętrzneo odprowadzenia wody Z wbudowanym licznikiem godzin.
 • Osuszacz budowlany Meaco 60L obudową Rota Moulded Wyznacza nowy standard w łatwości obsługi za pomocą obrotowego pokrętła Nadaje się do osuszania budynków po powodzi lub awarii wodnej Dla zastosowań przemysłowych Do wynajmu w wypożyczalniach urządzeń Nasz nowy osuszacz budowlany Meaco 60L Rota Moulded jest stworzony do jeszcze wydajniejszej pracy , a jego wyjątkowo odporna obudowa zachowa dobry wygląd na dłużej!
 • Filtr Hepa do Meaco 12L. LOWFiltr Hepa do Meaco 12L. LOW
  Filtry HEPA do osuszaczy Meaco 12L LOW  skutecznie oczyszczają osuszane powietrze z kurzu, sierści zwierząt oraz zarodników grzybów i pleśni.
 • Filtr Hepa do Meaco 12L. LOWFiltr Hepa do Meaco 12L. LOW
  Filtry HEPA do osuszaczy Meaco 12L LOW  skutecznie oczyszczają osuszane powietrze z kurzu, sierści zwierząt oraz zarodników grzybów i pleśni.