Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wentylator domowy Meaco Fan 360

(1 opinia klienta)
419,00 

Najcichszy w ofercie MeacoFan
Doskonały wentylator technologii DC
Bardzo, bardzo cichy wentylator od zaledwie 15dB
Bardzo, bardzo energooszczędny już od 2,5 W
Lewa i prawa oscylacja
Kąt pionowy można regulować ręcznie
Nagroda Quiet Mark 2019
Recenzja iNews – „Najlepsze dla: wszechstronnego chłodzenia osobistego”
Dwuletnia gwarancja na części i robociznę

Wentylator domowy Meaco Fan 650

469,00 

Bardzo cichy  zaledwie 20dB.
Bardzo energooszczędny zaledwie 3,5 watów.
Wielokierunkowy przepływ powietrza do chłodzenia całego pomieszczenia.
Odbija powietrze od ścian i sufitów, zapewniając równomierne chłodzenie.
Opcja nocnego włączania lub wyłączania do użytku w sypialni.
Tryb ECO do automatycznego chłodzenia.
Wyróżniony przez Good Housekeeping UK.
Nagroda Quiet Mark 2019.
Recenzja iNews – „doskonały wybór”
Doskonały wentylator technologii DC.
Dwuletnia gwarancja.

Wentylator domowy Meaco Fan 260C

250,00 

Ten wentylator możesz tradycyjnie podłączyć do gniazdka lub korzystać z jego bezprzewodowego wariantu – akumulatora. Czas pracy do 16 godzin. Cztery prędkości pracy wentylatora z łatwością dostosujesz do swoich potrzeb. Wymienna bateria czyni go ekologicznym dla środowiska.

Wentylatory domowe

Wentylator domowy to doskonały sposób na poprawę naszego samopoczucia w szczególnie upalne dni. Okres wiosenno-letni może być naprawdę uciążliwy dla niektórych osób, a dzięki odpowiednio dobranym wentylatorom można zapewnić w prosty i szybki sposób odpowiedni komfort i właściwą temperaturę w wybranym pomieszczeniu. Niezależnie od tego, czy pracujemy zdalnie w mieszkaniu, czy spędzamy czas w domu, to konieczne jest zachowanie odpowiedniej, optymalnej dla nas temperatury. Wentylator domowy będzie nie tylko prostym w obsłudze, ale także bardzo efektywnym rozwiązaniem dla każdego!

Najważniejszy jest wybór odpowiedniego wentylatora. Zdecydowanie nie warto wybierać niskiej jakości produktów wykonanych ze słabego materiału i o niskiej mocy. Takie urządzenia dość szybko się zepsują i będą schładzać pomieszczenie tylko przez krótki okres. Zdecydowanie lepiej kupić nasz solidny wentylator domowy, który będzie służył nam w nienaruszonym stanie przez długie lata. Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty są całkowicie bezpieczne i proste w obsłudze. Oferujemy kilka modeli wentylatorów domowych, które z pewnością sprawdzą się w przypadku nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Oferujemy wentylatory domowe do postawienia na biurko bądź dowolną inną płaską powierzchnię. Wszystkie urządzenia wyróżnia niezwykle cicha praca, co niestety nie jest regułą i osoby kupujące wentylatory innych producentów dość często skarżą się na niezwykle głośne działanie urządzenia. W przypadku naszych wentylatorów domowych taki problem nie występuje. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie i zadawania pytań w razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie wyboru wentylatorów!