Najtańsze rozwiązanie – jeśli używasz bębnowej suszarki do ubrań , jedynym źródłem wilgoci będzie gotowanie, kąpiel i oddychanie. W tym wypadku osuszacz Meaco 10L jest wystarczający. Jest mały i cichy, co jest dość istotne , a dodatkowo jest poręczny i łatwy w użyciu.

Optymalne rozwiązanie – w mieszkaniu chcesz coś małego, cichego, a mimo to wystarczająco wydajnego, aby pomóc z suszeniu prania. Nagrodzony Which? Best Buy osuszacz Meaco DD8L jest naszym najpopularniejszym osuszaczem i zdecydowanie najcichszym . Dodatkowo podnosi temperaturę powietrza . Dostępne w dwóch modelach DD8L wyposażony w technologię oczyszczania powietrza, oraz DD8L Junior bez funkcji oczyszczania powietrza ale nieco tańszy.

Najtańsze rozwiązanie – jeśli używasz bębnowej suszarki do ubrań , jedynym źródłem wilgoci będzie gotowanie, kąpiel i oddychanie. W tym wypadku osuszacz Meaco 10L jest wystarczający. Jest mały i cichy, co jest dość istotne , a dodatkowo jest poręczny i łatwy w użyciu.

Optymalne rozwiązanie – jeśli nie jest to szczególnie duże 3 pokojowe mieszkanie lub dom to nowy osuszacz Meaco 12L Energooszczędny poradzi sobie wyśmienicie, zużywając tylko 165 watów energii elektrycznej. Umieść go gdzieś centralnie, najlepiej na dole schodów lub na korytarzu . Tak długo, jak drzwi wewnętrzne będą pootwierane, osuszacz będzie osuszał wilgotne powietrze. Jeśli chcesz wysuszyć pranie, umieść go obok suszarki z praniem w małym pomieszczeniu.

Najtańsze rozwiązanie – osuszacz DD8L Junior jest nieco tańszy niż osuszacz 20L Meaco ale to nie cena powinna być czynnikiem decydującym tutaj. Jeżeli w pomieszczeniu, które chcesz osuszyć jest ciepło, powinieneś użyć 20L, jeśli pomieszczeniu jest zimno i nie możesz go podgrzać powinieneś pomyśleć o osuszaczu DD8L Junior.

Optymalne rozwiązanie – Energooszczędny osuszacz Meaco 20L jest częścią nowej linii osuszaczy Platinum i jest zwieńczony nagrodą “the Which?” i zdobył główną nagrodą Best Buy. Więc masz fantastyczny osuszacz, który jest najtańszy w swojej klasie w codzinnym użytkowaniu. Automatyczny luwr wentylacyjny umożliwia również suszenie prania szybciej i łatwej.

Najtańsze rozwiązanie – Meaco 20L jest przez wielu uwielbiany. Ta klasa osuszaczy zbiera dużo wody szybko i tanio. Jeżeli dom jest duży, a Ty chcesz kupić osuszacz na przystępnej cenie, to Meaco 20L jest wyborem dla Ciebie.

Optymalne rozwiązanie – Energooszczędny osuszacz Meaco 12L jest częścią nowej linii osuszaczy Platinum i jest zwieńczony nagrodą “the Which?” i zdobył główną nagrodą Best Buy. Więc masz fantastyczny osuszacz, który jest najtańszy w swojej klasie w codzinnym użytkowaniu. Automatyczny luwr wentylacyjny umożliwia również suszenie prania szybciej i łatwej.

Najtańsze rozwiązanie – W piwnicach jest dość zimno, szczególnie w nocy, i dlatego tak łatwo o kondensację na ścianach czy szybach. Bardzo niewielue osuszaczy działa wydajnie poniżej 15 ° C, a tak temperatura jest zazwyczaj w piwnicach , stąd zalecamy w wypadku osuszacz DD8L lub nieco tańszy DD8L Junior.

Optymalne rozwiązanie – DD8L i DD8L Junior są w zasadzie takie same, z jednym wyjątkiem . DD8L ma dołączony filtr antybakteryjny i jonizator do oczyszczania powietrza. To dlatego DD8L Junior jest nieco tańszy. Tak czy inaczej do swojej piwnicy, należy wybrać jeden z tych osuszaczy adsorpcyjnych.